sobota, 5 stycznia 2013

Collen Houck "Klątwa tygrysa - Wyprawa"Kolejna część fascynujących przygód Kelsey i jej tygrysich przyjaciół. Myślę, że spodoba wam się tak samo jak pierwsza. Mi się podobała.
            „Klątwa tygrysa. Wyzwanie” rozpoczyna się powrotem głównej bohaterki do zachodniego Oregonu. Nie może ona jednak zapomnieć o Renie indyjskim księciu razem z bratem zaklętym w tygrysa. Samochód, dom, nauka oraz zajęcia z sztuki walki Indyjskiej wushu. To wszystko on zafundował. W jej życie wchodzą trzej faceci Artie, Jason i Li. Ale to Li zostaje chwilowo jej chłopakiem i byłby nim nadal gdyby nie nagły przyjazd Rena. On i Li stają się rywalami i Kelsey wybiera Rena. Spędzają razem długie tygodnie. Jednak muszą wracać do Indii. W czasie powrotu Ren zostaje złapany przez ich największego wroga Lokesha. Kelsey robi wszystko, żeby go ocalić ale najpierw razem z młodszym bratem jej chłopaka Kishanem zakochanym w niej po uszy muszą znaleźć kolejną część klątwy czyli magiczną chustę. W czasie drogi napotykali różne przeszkody np.: ludzi, którzy nie widzieli siebie nawzajem, tyczki zawierające dobre lub złe, przedmioty lub jedzenie oraz metalowe ptaki strzegące chusty.
            Czy uda im się zdobyć kolejną część zagadki? Czy odbiją Rena?
Czy miłość tygrysa i Kelsey przetrwa? Wszystkiego się dowiecie, je to przeczytajcie.
            Ta książka na końcu doprowadziła mnie do łez. Nie powiem wam dlaczego, bo zepsuje to wam czytanie. Bo po co czytać skoro wie się, co w książce się wydarzy? Ogólnie książka genialna. Polecam! 
A przy okazji wszystkiego smacznego w nowym roku!

Wydawnictwo Otwarte 2013

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz